Cupa Pheonix Buzau – Poiana Pinului – TRAGERILE LA SORTI LA COPII

http://chess-results.com/tnr352252.aspx?lan=27&art=2&rd=3

CUPA PHEONIX – POIANA PINULUI – BUZAU, sub 8 ani, 24-27 mai 2018
Runda 2 pe 25.05.2018 la 10:00
Ms. SNr. Nume Pct. Rez. Pct. Nume SNr.
1 6 III Basturea Ianis-Stefan 1 1 I Litcanu Daria-Tiana 2
2 3 II State-Ungureanu Elena-Anastasia 1 1 III Gales Randi-Ioan 8
3 9 IV Iorga Alexandru-Gabriel 1 1 II Iordachescu George-Matei 5
4 1 II Bendescu Matei-Constantin ½ 1 IV Satmarii Rares-Stefan 11
5 4 II Nemtisor Andrei ½ ½ Leca Anastasia 17
6 18 FC Badea Vladut-Antonio ½ ½ III Cuzub David 7
7 21 FC Dobre Robert-Mihai ½ ½ FC Visan Davian-Stefan 15
8 12 IV Cirstian David-Stefan 0 0 FC Bandrabur Robert 19
9 23 FC Vlasceanu Radu-Mihai 0 0 IV Zoican Alesia-Maria 13
10 16 Bizadea Bogdan 0 0 FC Comanescu Alexandru 20
11 10 III Ghita Miruna-Maria ½ 0 -
12 14 FC Ghita Matei-Mihail ½ 0 -
13 22 FC Popica Eduard-Alexandru ½ 0 -

 

CUPA PHEONIX – POIANA PINULUI – BUZAU, sub 10 ani, 24-27 mai 2018
Runda 2 pe 25.05.2018 la 10:00
Ms. SNr. Nume Pct. Rez. Pct. Nume SNr.
1 2 II Taran Sebastian 1 1 II Basturea Darius-Alexandru 11
2 4 II Pirvan Maria 1 1 II Andrei Ciprian 13
3 12 I Preda Maria (C) 1 1 II Popescu Stefan-Adrian 5
4 19 II Iorga Andrei 1 1 II State-Ungureanu Nicolae-Vlad 7
5 8 II Stan Oana-Bianca 1 0 FC David Mihai-Denis 25
6 32 FC Zaharia Melania-Mihaela 1 1 Vedmediuc Artiom 9
7 1 II Caunic Rares-Octavian ½ ½ IV Arora David-Narayan 18
8 29 FC Pirvulescu Andrei-Sorin ½ ½ II Cotoros Eduard 3
9 15 IV Miron Rares-Florin ½ ½ FC Popescu David-Cristian 30
10 6 Cazacu Raluca-Cristiana 0 0 FC Dragomir Radu-Valentin 20
11 10 II Craciun Luca-Stefan 1 0 FC Bizadea Boris 21
12 23 FC Cazan Mircea-Andrei 0 0 II Bujor Andrei-Cristian 14
13 27 FC Dobrin David-Matei 0 0 IV Calin Mihai-Andrei-Eugen 16
14 17 III Cristea Amana-Mihaela 0 0 FC Dragu Florin-Iulian 28
31 FC Ripeanu Vlad-Cristian 0 Bye
15 22 FC Caloean Ioana ½ 0 -
16 24 FC Danciu Darius-Mihai ½ 0 -
17 26 FC Dobre Andrada-Maria ½ 0 -

 

CUPA PHEONIX – POIANA PINULUI – BUZAU, sub 14 ani, 24-27 mai 2018
Runda 2 pe 25.05.2018 la 10:00
Ms. SNr. Nume Pct. Rez. Pct. Nume SNr.
1 8 II Vasilescu Rares-Cristian 1 1 I Voicu Teodor-Mihnea 1
2 2 I Nastore Pavel-Alexandru 1 1 Baranciuc Alexandr 9
3 10 II Mihai Florin 1 1 I Filip Andrei (L.) 3
4 12 Sustov Savva 1 1 II Constandache Vlad-Ciprian 5
5 6 Talmaci Chiril 1 1 II Chivu Razvan-Gabriel 11
6 33 Vasilache Stefan-Madalin 1 1 II Iliescu Mihai-Octavian 7
7 4 Codreanu Marius ½ 1 II Ciulic Raducu-Marian 13
8 16 II Draghici Cezar-Matei ½ ½ II Tanasescu Silviu-Mihail 23
9 30 FC Nicolae Daria-Stefania ½ ½ Buzdugan Alexandru 18
10 14 Petricenco Ana 0 0 II Marcu Andrei-Denis 22
11 24 II Moisi Diana 0 0 II Mazilu Stefan-Fabian 15
12 17 II Boghici Mario-Bogdan 0 0 II Cacaliceanu Traian-Mihai 26
13 19 Chiriac Cristian 0 0 IV Varvara Eduard-Cristian 28
14 32 FC Teau Bogdan-Stefan 0 0 II Marin Alexia-Iuliana 20
15 21 II Antohi Rares-Nicusor 0 0 FC Rusu Gigi-Catalin 31
16 25 FC Radulescu Teodor-Mihai ½ 0 -
17 27 II Iordachescu Radu-Teodor ½ 0 -
18 29 IV Visoiu Darius-Mihai ½ 0 -